Darček pre manžela

Poznáte ho lepšie ako ktokoľvek iný, milujte ho na mesiac a späť, ale napriek tomu máte stále trochu paniky každú vianočnú sezónu, pretože si nie ste istí, čo ho poteší. Znie to dobre? To je v poriadku, nie ste sami. Pokiaľ váš manžel nerozhodne presne to, čo chce, nájsť perfektné darčeky môže byť zložité. A to je miesto, kde prichádzame my. Vyskúšali sme rozsiahlu príručku o darčekoch, ktorá pokrýva všetky základne, takže či je to ten chlapík, ktorý má všetko, alebo ten, kto je super špecifický voči svojim ľuďom a záľubám, sme si istí, že budete môcť nájsť nejaké skvelé darčeky, aby sa rok 2018 stal vašim najlepší darčekovým rokom.

Od najhorúcejších trendov v technologických zariadeniach po štýlové, zábavné a premýšľavé spôsoby, ako mu ukázať, koľko ste ho milovali, urobili sme ťažké prieskumy, aby ste si skutočne mohli vychutnať ponúknutie tých najlepších darčekov, aby vaša mužská láska bola veselá a jasná rakt hår.

Niekedy je samota zdravá, ale ako so všetkými vecami, rovnováha je kľúčová. Príliš veľa môže oslabiť vzťah vytvorením oddelených sfér záujmu, čo môže viesť k tomu, že páry majú menej a menej spoločné v čase. Koniec koncov, máme tendenciu klesať – a zostať – v láske s osobou, s ktorou sme mali najviac zábavy. To je dôvod, prečo odborník na vzťahy odporúča párom, aby robili to, čo sa im najviac páči. Pári, ktorí trávia najpriaznivejšiu dobu spoločne, majú skvelé manželstvá.

Dať si navzájom dar, ktorý sa nazýva rekreačné spoločenstvo, prináša výhody darcovi i prijímajúcemu tým, že kombinuje dve dôležité ľudské potreby: mať zábavu a mať spoločníka. Je to rozsiahly zoznam aktivít – od lukostreľby a astronómie po turistiku, volejbal a záhradníctvo. Každý partner zoradí každú aktivitu na základe svojej úrovne záujmu.

Nič nemôže potlačiť vzťah rýchlejšie ako neúnosná negatívnosť. Úspešné vzťahy majú pomer 5 ku jednej pozitívnych interakcií – komplimenty, milujúci pohľad, ponuka na pomoc – na negatívne gestá, ako sú kritika a krik.

Bez ohľadu na to, či ste naštvaní alebo jednoducho sa otočíte, keď váš partner rozpráva, tieto negatívne gestá narušujú váš zmysel pre jednotnosť. Výskumníci dokonca zistili, že hádka, ktorá sa robí po komentároch manželky, môže byť silným náznakom rozvodu. Ak chcete, aby bol váš pomer interakcie v súlade, skúste si uvedomiť, ako často kritizujete svojho manžela alebo manželku. Jedným zo spôsobov, ako to urobiť, je vytvoriť nejaký druh bezstarostného rozhovoru, keď spozorujete kritický komentár – vložte mincu do pohára alebo vytvorte hlúpe kódové slovo, ktoré vášmu partnerovi umožní vedieť, že ste sa v takom prípade uvedomili. Potom sa snažte vedome zamerať na svoje silné stránky. Kritika bude prirodzene utlmená, čo každému z vás poskytne viac príležitostí cítiť sa ako úspešné, ocenene a milovane hur man får rakt hår.

Zdôraznenie pozitívneho vzťahu neznamená, že by ste mali ignorovať ťažké problémy. Je to len to, čo musíte urobiť v prostredí, ktoré je opevnené pozitívnymi pocitmi a výmenami. Existuje veľký rozdiel medzi žiadať o zmenu a kritizovať. Ale musíte začať z pohľadu, že rešpektujete svojho partnera a jeho spôsob, ako robiť veci, je rovnako platný ako váš. Bohužiaľ, keď sú páry spoločné dlhú dobu, je bežné, že sa stávajú menej pozorní.